Автомобілі в наявності

Продається авто в хорошому технічному та візуальному стані. Свіжопригнана. Мотор свро-5 95 кіловат працює добре. Коробка працює без нарікань. Ходова ідеальна. Електрика вся справна. Салон цілий і акуратний. Всі вікна рідні.

Виробник: Holland
Марка: Ford
Модель: Focus

Продається авто привезене з Голландії в хорошому технічному та візуальному стані. Мотор євро-4 працює добре. Коробка без нарікань. Ходова ідеальна. Електрика вся справна. Салон цілий і акуратний. Всі вікна рідні. Авто варте уваги.

Виробник: Holland
Марка: Skoda
Модель: Fabia

Автомобіль тільки з Німеччини, з перших рук. Комплектація VRS. В ідеальному технічному і візуальному стані. Без подряпин, сколів та підфарбовувань. Сервісована у дилера. Двигун 2.0 TDI 125kWt євро 5 - легенда модельного ряду в поєднанні з шестсупеневою «мокрою» DSG DQ250 дають неймовірну динаміку і економність. Авто варте уваги!

Виробник: Deutsch
Марка: Skoda
Модель: Octavia

Авто тільки з Нідерландів. В ідеальному технічному та візуальному стані. Сервісована тільки у дилера. Дуже динамічне та економне авто.

Виробник: Holland
Марка: Seat
Модель: Ibiza

Авто тільки з Німеччини, з перших рук. В ідеальному технічному та візуальному стані. Повністю сервісована. З-сторонній самоскид. Довжина кузова 4, 4м , висота борту 0, 6 м

Виробник: Німеччина
Марка: Mercedes-Benz
Модель: Vario 818 Kipper
Зателефонувати